Oferta GVT

Trenuj bardziej efektywnie!

 Konrad Czajkowski

GVT to treningi personalne o różnym poziomie zaawansowania dla pływaków, biegaczy,  kolarzy szosowych, mtb oraz triatlonistów.

 

Ze swojej strony oferujemy naszym podopiecznym:
● Treningi indywidualne
● Treningi grupowe
● Treningi wyjazdowe
● Plan treningowy na każdy miesiąc
● Przygotowanie pod kątem ważnych dla Ciebie zawodów
● Obozy sportowe w Polsce i za granicą
● Zniżki na startowe i sprzęt
● Badania wydolnościowe z ich analizą
● Opiekę masażysty podczas zawodów i zgrupowań
● Pomoc przy zakupie nowego sprzętu lub problemów technicznych
● Bikefiting (ustawienie pozycji)
● Dobór i zniżki suplementów diety
● Pomoc dietetyka
● Profesjonalna odzież kolarska w barwach teamowych

Sobótka

Pamiętaj! Nie jesteśmy drużyną kolarską, więc nie musisz rezygnować z członkostwa w swoim klubie, by trenować z nami!

 

Kilka słów od założyciela projektu Gucwa Velo Trainer – Zbigniewa Gucwy

Zbyszek Gucwa

 

Po tym jak po sezonie 2013 postanowiłem zakończyć swoją przygodę z wyczynowym sportem, bardzo chciałem pozostać przy swojej ulubionej dyscyplinie. Nie musiałem długo się zastanawiać nad tym, co będę robił dalej w swoim życiu. W mojej głowie szybko zrodził się pomysł stworzenia GVT, wraz z moim bratem – Andrzejem. Szybko zebraliśmy sporą rzeszę zawodników, więc potrzebowaliśmy wsparcia. Dołączyli do nas nasi znajomi – byli zawodowi kolarze i pasjonaci sportu, czyli Konrad Czajkowski oraz Michał Buczek.

GVT nie jest klubem, czy też drużyną kolarską. Jesteśmy organizacją zajmującą się ustalaniem planów treningowych dla kolarzy amatorów, bardziej zaawansowanych zawodników oraz triathlonistów. Na rynku pojawia się co raz więcej firm, które zajmują się trenowaniem ludzi, jednak my mamy zupełnie inne podejście do tej sprawy. Swoich podopiecznych kontrolujemy podczas wspólnych treningów i dzięki temu plany w pełni są realizowane. Kilku kolarzy, których trenujemy – korzystali w przeszłości z ofert innych „internetowych trenerów”. Wszyscy podkreślają, że naszą największą zaletą są personalne treningi, ale nie mailowe tylko realistyczne – na rowerze. To właśnie treningi prowadzone w stu procentach pod okiem trenera, przynoszą najlepsze efekty. To co także odróżnia nas od innych, to organizowanie zgrupowań. Zimą dwukrotnie spotykaliśmy się w Ponikwie tuż za Bystrzycą Kłodzką oraz w hiszpańskim Lloret de Mar.

Nie wykluczamy, że w przyszłości Gucwa Velo Trainer może przekształcić się w amatorską grupę kolarską. Obecnie kilku naszych podopiecznych, którzy nie mają swoich drużyn – startują pod naszym szyldem. Póki co stworzenie ekipy GVT , są to tylko planem na przyszłość. Teraz skupiamy się na rozwoju naszego głównego założenia, jakim jest trenowanie pasjonatów kolarstwa!

DSC_8383

Oszczędzaj dzięki naszym partnerom

 

Dzięki współpracy z Gucwa Velo Trainer, możesz liczyć na spore rabaty przy zakupie nowego sprzętu lub odżywek. Każdemu z naszych podopiecznych, przysługuje kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt procent zniżki, przy zakupie w sklepach wzgodzieznatura.compmrider.pl, skarpetykompresyjne.pl (dystrybutor takich marek jak Squeezy, Zerod, Compressport) oraz naszosie.pl

 

naszosie

Saj Pol

pm rider

ZEROD_2013_transparent_background_BLACK_logo

LogoCp_White

logo

Dodatkowo dzięki dużej ilości naszych podopiecznych, mamy mocną kartę przetargową w rozmowach z organizatorami imprez. Wysyłając grupowe zgłoszenia, możemy liczyć na zniżkach przy opłatach startowych.

 

zaw6

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Gucwa Velo Trainer, wypełnił formularz w zakładce > Trenuj z nami.

 

W razie jakichkolwiek pytań, polecamy także zakładkę Kontakt

 

tre 10