Oferta GVT

Trenuj bardziej efektywnie!

 GRU_8061_preview

GVT to treningi personalne o różnym poziomie zaawansowania dla pływaków, biegaczy,  kolarzy szosowych, mtb oraz triatlonistów.

 

Ze swojej strony oferujemy naszym podopiecznym:
● Treningi indywidualne
● Treningi grupowe
● Treningi wyjazdowe
● Plan treningowy na każdy miesiąc
● Przygotowanie pod kątem ważnych dla Ciebie zawodów
● Obozy sportowe w Polsce i za granicą
● Zniżki na startowe i sprzęt
● Badania wydolnościowe z ich analizą
● Opiekę masażysty podczas zawodów i zgrupowań
● Pomoc przy zakupie nowego sprzętu lub problemów technicznych
● Bikefiting (ustawienie pozycji)
● Dobór i zniżki suplementów diety
● Pomoc dietetyka
● Profesjonalna odzież kolarska w barwach teamowych

DSC_9306_preview

 

Pamiętaj! Nie jesteśmy drużyną kolarską, więc nie musisz rezygnować z członkostwa w swoim klubie, by trenować z nami!

 

Kilka słów od założyciela projektu Gucwa Velo Trainer – Zbigniewa Gucwy

 DSC_9061_preview

Po tym jak po sezonie 2013 postanowiłem zakończyć swoją przygodę z wyczynowym sportem, bardzo chciałem pozostać przy swojej ulubionej dyscyplinie. Nie musiałem długo się zastanawiać nad tym, co będę robił dalej w swoim życiu. W mojej głowie szybko zrodził się pomysł stworzenia GVT, wraz z moim bratem – Andrzejem. Szybko zebraliśmy sporą rzeszę zawodników, więc potrzebowaliśmy wsparcia. Dołączyli do nas nasi znajomi – byli zawodowi kolarze i pasjonaci sportu, czyli Konrad Czajkowski oraz Michał Buczek.

Firma Gucwa Velo Trainer zajmuje się ustalaniem planów treningowych dla kolarzy i triathlonistów. Na rynku pojawia się co raz więcej firm, które zajmują się trenowaniem sportowców – jednak my mamy zupełnie inne podejście do tej sprawy. Skupiamy się w pierwszej kolejności na przekazywaniu podstaw, czyli: techniki, metodyki treningu, a nawet zwykłych sportowych zwyczajów.  Swoich podopiecznych kontrolujemy podczas wspólnych treningów grupowych i dzięki temu plany w pełni są realizowane. To właśnie treningi prowadzone w stu procentach pod okiem trenera, przynoszą najlepsze efekty. W naszej ofercie znaleźć można również organizowanie zgrupowań. Latem lub jesienią organizujemy obóz w Interferie Sport Hotel Bornit, a zimą organizujemy obóz w słonecznej Katalonii. 

W związku z rozwojem naszej działalności, powstała również amatorska grupa GVT. Są w niej zarówno kolarze, jak i triathloniści. Firma Gucwa Velo Trainer jest również właścicielem zawodowej drużyny GVT BMC Triathlon Team.

DSC_4628_preview

Oszczędzaj dzięki naszym partnerom

 

Dzięki współpracy z Gucwa Velo Trainer, możesz liczyć na spore rabaty przy zakupie nowego sprzętu lub odżywek. Każdemu z naszych podopiecznych, przysługuje kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt procent zniżki, przy zakupie w sklepach wzgodzieznatura.compmrider.pl, skarpetykompresyjne.pl (dystrybutor takich marek jak Squeezy, Zerod, Compressport) oraz naszosie.pl

 

naszosie

Saj Pol

pm rider

ZEROD_2013_transparent_background_BLACK_logo

LogoCp_White

logo

Dodatkowo dzięki dużej ilości naszych podopiecznych, mamy mocną kartę przetargową w rozmowach z organizatorami imprez. Wysyłając grupowe zgłoszenia, możemy liczyć na zniżkach przy opłatach startowych.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Gucwa Velo Trainer, wypełnił formularz w zakładce > Trenuj z nami.

DSC_4455_preview

W razie jakichkolwiek pytań, polecamy także zakładkę Kontakt