Debiut Rafała Mikołajczyka w Mistrzostwach Świata i drugie miejsce trenerskiej sztafety w Strawczynie.

Sporo sukcesów wpadło na konto zawodników, trenerów oraz podopiecznych GVT w miniony weekend! Startowaliśmy m.in w Wałbrzychu, Strawszynie, Oławie, Włościejewkach i Nottwil.

Rafał

Rafał Mikołajczyk ma za sobą już docelową imprezę sezonu, jaką były para-kolarskie Mistrzostwa Świata w szwajcarskim Nottwil. Nasz podopieczny startujący w kategorii H1 podczas jazdy indywidualnej na czas zajął dziewiąte miejsce. W starcie wspólnym zdołał poprawić się o jedną lokatę, zajmując ósme miejsce. Dla młodego zawodnika był to debiut w mistrzostwach!

Podczas biegu na 10 kilometrów w Oławie, Malwina Gucwa bijąc swój rekord życiowy, zdołała zająć bardzo dobre drugie miejsce w klasyfikacji open!

sztafeta

Podczas triathlonu w Strawczynie, prowadzona przez trenerów GVT pod względem treningów rowerowych – Paulina Kotfica, wygrała na dystansie sprinterskim. Z kolei na dystansie olimpijskim, sztafeta złożona z naszych trenerów – Michała Stasiaczka, Zbyszka Gucwy i Arka Rymarskiego – zdołała zająć drugie miejsce!

W Wałbrzychu Robert Chylarecki, reprezentujący ekipę Mitutoyo Dema PWR – wygrał edycję wyścigu MTB/XC Górale na Start w swojej kategorii wiekowej. Tym samym triumfował w klasyfikacji generalnej! Z kolei Błażej Świątek wygrał czasówkę w Włościejewkach w klasyfikacji open!

Błażej Świątek

Komentarze

 


Obraz CAPTCHY