Puchar Europy EHC: Rafał Mikołajczyk liderem cyklu! Tomasz Łyko w czołówce!

Kolejne sukcesy naszych kolarzy ręcznych! W Rzeszowie bardzo dobrze spisali się Tomasz Łyko i Rafał Mikołajczyk, który wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy.

Rafał Mikołajczyk

W miniony weekend w Rzeszowie, odbyła się kolejna tegoroczna odsłona Pucharu Europy EHC. Na Podkarpaciu rozegrano odpowiednio czwarty i piąty wyścig, zaliczany do tego cyklu. Na starcie pojawiło się dwóch zawodników prowadzonych przez trenerów GVT, czyli – Tomasz Łyko i Rafał Mikołajczyk.

Rafał zarówno w wyścigu na czas, jak i w starcie wspólnym – zajął drugie lokaty! Dzięki zdobytym punktom – wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy w kategorii H1!

Tomek rywalizujący w najsilniejszej kategorii H4 (w tej samej w Rzeszowie, bezkonkurencyjny był Rafał Wilk – najlepszy w tym sezonie para-kolarz na świecie), wywalczył dziewiąte miejsce w czasówce i siódme w wyścigu ze startu wspólnego! Warto zaznaczyć, że dla niego były to dopiero pierwsze starty w Pucharze Europy. W klasyfikacji generalnej zajmuje czternaste miejsce.

 

Komentarze

 


Obraz CAPTCHY