Dominacja GVT w Tauron Lang Team Race w Sobótce!

„GVT” – to najczęściej wymieniane słowo padające z ust spikera w trakcie dekoracji Tauron Lang Team Race! W Sobótce zanotowaliśmy cztery zwycięstwa, a nasi kolarze najczęściej wchodzili na podium!

Zibi

Sceneria i oprawa wyścigu rodem z Tour de Pologne – to dzięki firmie Lang Team nowy atrybut otwarcia kolarskiego sezonu w Sobótce. Dziś zainaugurowano tam nowy cykl imprez dla amatorów, czyli Tauron Lang Team Race. Na Dolnym Śląsku podopieczni i trenerzy GVT wraz z rywalami, ścigali się na dwóch dystansach: mini (2 x 17 kilometrów) i maxi (4 x 17 kilometrów).

Cecylia i Oksana

Na dystansie mini Cecylia Czartoryska – liderka kobiecego oddziału GVT, potwierdziła znakomita formę z treningów i wygrała rywalizację Pań! Cecylia oczywiście triumfowała też w swojej kategorii wiekowej i w kolejnej edycji Tauron Lang Team Race w Rzeszowie, pojedzie w koszulce liderki! Dodatkowo na najniższym stopniu podium w kategorii K-1, pojawiła się Oksana Krysiuk!

W wyścigu mężczyzn, Piotr Antczak zajął trzecie miejsce w kategorii M-3, a „oczko” wyżej znalazł się Michał Miazga!  Tuż za podium w M-1 uplasował się Andrzej Gucwa.

cukier

Na dystansie maxi jeden z naszych trenerów – Zbigniew Gucwa, wziął przykład z sukcesu swojej podopiecznej Cecylii i wygrał klasyfikację open i swoją kategorię wiekową. Tuż za podium sklasyfikowano kolejnego trenera GVT i ubiegłorocznego triumfatora – Konrada Czajkowskiego.

W kategorii M-2 kolejne podium! Tym razem na drugim miejscu uplasował się Piotr Rakiewicz!

Podsumowując! Z Sobótki wyjeżdżamy z czterema zwycięstwami i dwoma koszulkami lidera! Dodatkowo trzy razy kolarze amatorskiej drużyny GVT stawali na niższych stopniach podium!

Z Sobótki wyjeżdżamy z podniesionymi głowami i z przekonaniem, że ciężka praca wykonana zimą nie poszła na marne! Nie możemy doczekać się już kolejnej odsłony Tauron Lang Team Race, która odbędzie się 31 maja w Rzeszowie!