Zapisy na konsultacyjno-treningowe zgrupowanie w Ponikwie!

Zapraszamy wszystkich chętnych na zgrupowanie Gucwa Velo Trainer w Kotlinie Kłodzkiej, którym rozpoczynamy przygotowania do sezonu 2015.

tre 10

Zgrupowanie odbędzie w gospodarstwie agroturystycznym w Ponikwie i potrwa od 12 do 16 listopada. Spotkanie ma charakter konsultacyjno-treningowy i wymagane jest posiadanie roweru MTB z błotnikami.

Codzienny harmonogram zgrupowania rozpoczyna się od rozruchu (krótka przebieżka + streching). Po powrocie i krótkim czasie wolnym znajduje się miejsce na najważniejszy posiłek dnia, czyli śniadanie. Przed południem nastąpi wyjazd na trening główny, którym będzie trening rowerowy lub marszobieg (w zależności od pogody). Po powrocie i obiedzie każdy z uczestników uda się na odpoczynek. Przed kolacją planowane są jeszcze ćwiczenia ogólnorozwojowe na sali lub wyjazd do Długopola Zdroju na sauny i basen w tamtejszym uzdrowisku. Wszystkie treningi prowadzone będą pod okiem trenerów w różnych grupach o innym stopniu zaawansowania, dopasowanych do potrzeb zawodników.  W planie są także wykłady na temat żywienia, treningu i kalendarzu startów na przyszły sezon.

Treningi rowerowe odbędą się na rowerach górskich z błotnikami, ale trasa będzie przebiegała głównie przez drogi asfaltowe. Czas treningów będzie wahał się od dwóch do trzech godzin.

Cena zgrupowania wynosi:

- za jeden dzień 200 zł/osoba

- od piątku wieczorem 14.11 do niedzieli po południu 16.11 400 zł/osoba

- od środy rano 12.11 do niedzieli po południu 16.11 800 zł/osoba

Kwota obejmuje nocleg, trzy posiłki dziennie i opiekę trenerską.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy do 31.10.2014 po wpłaceniu 150 zł zaliczki.

Jeśli jesteś zainteresowany zgrupowaniem, prosimy o kontakt z organizatorem – Zbyszkiem Gucwą (tel. 881-426-076) (e-mail: zg@gvt.wroc.pl)

Komentarze

 


Obraz CAPTCHY