Podsumowanie weekendu: Puchary Europy, Szczecin, Szklarska Poręba, Radków…

Trzynaście miejsc na podium w tym pięć zwycięstw oraz kilka życiówek! Tak w skrócie wygląda dorobek zawodników GVT w kilku imprezach rozgrywanych na terenie Polski i nie tylko. Na arenie międzynarodowej zaprezentowali się: Paulina Klimas i Tomasz Łyko. 

Triathlon Szczecin:

061

1/8 IM

1. miejsce Mateusz Kaźmierczak
1. miejsce w wyścigu Pań Hanna Kaźmierczak
7. miejsce (3. w kategorii) Zbigniew Gucwa
33. miejsce (11. w kategorii) Andrzej Gucwa

GRU_5979

 

1/4 IM

1. miejsce w wyścigu Pań Paulina Kotfica
2. miejsce Maciej Chmura
16. miejsce (8. w kategorii) Grzegorz Strzelecki
26. miejsce Kamil Fałowski
98. miejsce Marcin Lupa
124. miejsce Przemysław Marcinkowski
130. miejsce Paweł Grehl
197. miejsce Piotr Kubis

GRU_6571

1/2 IM

1. miejsce Marek Szewczyk
3. miejsce Łukasz Malaczewski
37. miejsce Grzegorz Kalinowski
86. miejsce Jacek Chmist

 

Puchar Europy w triathlonie na dystansie sprinterskim – Tartu (Estonia)

11. miejsce Paulina Klimas

 

Puchar Europy w para-kolarstwie (Słowacja) 

6. miejsce Tomasz Łyko – wyścig ze startu wspólnego

 

Szosowy Klasyk – Szklarska Poręba

PRO:

2. miejsce w kategorii Oksana Krysiuk

19859284_1896782763681623_2082132335_o

FUN:

3. miejsce Katarzyna Rzepecka
6. miejsce w kategorii Mateusz Filarowski
19. miejsce w kategorii Damian Sobań
21. miejsce w kategorii Bartłomiej Grzegorczyk
13. miejsce w kategorii Roman Woźniak
37. miejsce w kategorii Jan Biegus

19886017_1548714495203819_1370195684_o

Bike Maraton – Szklarska Poręba

Mega:

7. miejsce w kategorii Marcin Żurowski
27. miejsce w kategorii Jarosław Miazga

 

Garmin Triminator Radków

1/8 IM:

2. miejsce Bartosz Pajor
9. miejsce (4. w kategorii) Maciej Radecki
19. miejsce (10. w kategorii) Tomasz Rudnik

19894781_10155512885364712_7460887420523837998_n

1/4 IM:

1. miejsce Michał Nawracaj
8. miejsce (7.  w kategorii) Janusz Garbera
10. miejsce (8. w kategorii) Krzysztof Godlewski
22. miejsce (16. w kategorii) Błażej Pietrzak

 

Enea Bydgoszcz Triathlon:

1/4 IM:

22. miejsce w kategorii Tomasz Kluczyński

 

1/8 IM:

2. miejsce Maciej Chmura
23. miejsce w kategorii Tomasz Kluczyński

Supermaraton Szosowy – Nietążkowo

marcin trzaska

Mini:

9. miejsce (4. w kategorii) Roman Woźniak

 

Giga:

3. miejsce w kategorii służb mundurowych Marcin Trzaska

 

Komentarze

 


Obraz CAPTCHY